Zabiegi - www.camillamain.pl - Salon Fryzjerski w Stargardzie Szczecińskim

Idź do spisu treści

Menu główne:

Fryzjerstwo

Zapraszam do skorzystania z naszych usług fryzjerskich, profesjonalne kosmetyki firmy MONTIBELLO zapewnią komfort i bezpieczeństwo Twoim włosom a szeroko przeszkoleni fryzjerzy-styliści spełnią Twoje marzenia i oczekiwania.
Piękno Twoich włosów zależy od Ciebie. Zadbane włosy to najwspanialsza biżuteria dla Pań i Panów.

Bądź więc jak diament i pozwól profesjonalistom wykonać doskonały szlif.PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE
WŁOSÓW

Modne, długie, zadbane włosy uchodzą od lat za ważny szczegół kobiecej urody. Spełnienie marzeń o długich włosach często jest trudne i wymaga wielu lat cierpliwości.
Przy pomocy przedłużeń matodą Clip in On  oraz na microringi możemy zrealizować te marzenia szybko i wygodnie.
Już w ciągu dwóch godzin można zmienić długość i objętość włosów i wykonać wymarzoną fryzurę.
W Salonie oferujemy tylko naturalne włosy w ogromnym wyborze kolorów i długości.

MODNE KOLOROWE PASEMKA, KOLOROWE WARKOCZYKI
Kolorowe pasemka, kolorowe warkoczyki, to wszystko może być dobrą zabawą i ciekawym pomysłem na zmianę fryzury


KOLORYZACJA

Pracujemy na farbach firmy MONTIBELLO oferując dla Państwa linię trwałej koloryzacji – CROMATON  oraz delikatnej, bez amoniaku - OALIA

Farba CROMATONE to produkt przeznaczony do koloryzacji permanentnej, która dzięki zastosowanej technologii SCP (SOYA COLOR PROTECT) pielęgnuje włosy i pozwala uzyskać równomierny, intensywny kolor od nasady, aż po końce.
Produkt dostępny jest w 8 gamach kolorystycznych, reprezentowanych przez 97 odcieni. Poszczególne odcienie mogą być mieszane między sobą dając oryginalne kolory, które zadowolą najbardziej wymagających klientów.
Technologia SCP jest połączeniem molekuł odżywczych i aktywnych składników pochodzenia roślinnego (ekstrakty soi i drzewa Boswellia Serrata), które zapewniają maksymalną ochronę włókien włosów i skóry głowy.
CROMATONE pozwala na doskonałe pokrycie siwych włosów.

OALIA – delikatna formuła farb na bazie ziół. Trwałe, wibrujące kolory farby, która gwarantuje maksymalną delikatność dla włosów i skóry głowy.
Micellar Oil Hi.Tech - formuła oparta jest na kombinacji składników nawilżających pochodzenia roślinnego oraz czynnika aktywnego – OLEJKU ARGANOWEGO, jednego z najważniejszych odkryć współczesnej pielęgnacji.
Micellar Oil Hi.Tech zapewnia wzrost przepuszczalności włókna włosowego bez naruszania jego naturalnej struktury gwarantując maksymalną efektywność koloryzacji i pielęgnacji.
KORZYŚCI:
• wzmocnienie struktury włosów
• nadanie połysku i delikatności
• nawilżenie, odżywienie i ochrona skóry głowy
• wprowadzenie składników pielęgnacyjnych o działaniu przeciwzapalnym


REGENERACJA WŁOSÓW

1. SAUNA WŁOSÓW
Piękno Twoich włosów zależy od Ciebie, aby nadać im blasku wystarczy poświęcić 20 minut na zabieg regenerujący włosy. W zabiegu wykorzystujemy działanie profesjonalnych kosmetyków oraz Sauny do włosów.
Maska THERMO-REPHAIR regeneruje strukturę włosa i wewnętrznie odbudowuje. Dzięki wytwarzaniu ciepła, gdy produkt wejdzie w kontakt z wodą, wygładza włosy i nadaje im niepowtarzalnego blasku.
REPHAIR LOTION odbudowuje warstwę wewnętrzną i zewnętrzną włókien włosowych. Dzięki zawartym w nim olejkom z awokado i ekstraktowi z bambusa ma działanie natychmiastowe i długotrwałe.
Regeneracja pod Sauną uczyni Twoje włosy jedwabistymi w dotyku, głęboko nawilży je i wygładzi.
Zabieg polecany szczególnie po rozjaśnianiu włosów, dekoloryzacji i pasemkach.


2. ULTRADŹWIĘKOWA PIELĘGNACJA Z PODCZERWIENIĄ

To rewolucyjna metoda regeneracji włosów w naszym Salonie. Na uszkodzone zabiegami chemicznymi i termicznymi włókna włosowe, a przede wszystkim na utratę wody, rozpuszczenie białek w strukturze włosów oraz utratę kolorów może pomóc jednie zabieg wykonany ultradźwiekową pielęgnicą.
Podczas stosowania podczerwieni na włosach CIEPŁO NIE JEST EMITOWANE, produkowane są nowe połączenia aminokwasów we włosach i luki pomiędzy łuskami zostają zmniejszone. Dzięki ultradźwiękom woda i białko mogą przenikać do kory włosa, utrzymując jej naturalne nawilżenie i jednocześnie zamykając łuski włosów. Podczas stosowania tego zabiegu promieniowanie podczerwone regeneruje zniszczone tkanki włosów, a ultradźwięki, dzięki działaniu dynamicznych wibracji magnetycznych mikroczasteczki wody, białek oraz substancji odżywczych wnikają bezpośrednio do wnętrza kory włosa.


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego