Manicure - www.camillamain.pl - Salon Fryzjerski w Stargardzie Szczecińskim

Idź do spisu treści

Menu główne:

Stylizacja paznokci

MANICURE
Zapraszamy Państwa do Świata Paznokci, gdzie profesjonalistka zmieni Wasze dłonie i stopy, doda im blasku i wydobędzie naturalne piękno. Zarówno Panie jak i Panowie skorzystają z darów jakie daje profesjonalna obsługa oraz wysokiej jakości kosmetyki do stylizacji i pielęgnacji.
Kształty i kolory paznokci zmieniają się w zależności od obowiązującej mody. Jednak niezmienne pozostaje pragnienie, by były piękne, zadbane i zdrowe. Właściwa pielęgnacja i odpowiednio wykonane zabiegi przywrócą Twoim paznokciom ładny wygląd.
Ale nie tylko paznokcie zdobią każdą kobietę. Zabieg parafinowy to bomba witaminowa dla skóry Twoich dłoni i paznokci. Rozpoczyna go peeling dłoni, po którym dłonie pokrywamy grubą warstwę maski głęboko nawilżającej, następnie  zanurzamy dłonie w płynnej parafinie, które otula się miękkimi  rękawiczkami frotte, aby wszystkie składniki odżywcze wniknęły w skórę. Po 15-20 minutach ściągamy parafinę i wykonujemy masaż dłoni. Po zabiegu skóra staje się delikatna, gładka,miękka,dobrze nawilżona.
Efekt działania parafiny utrzymuje się przez wiele dni, jednak nie wolno zapominać o codziennej porcji kremu nawilżającego.  

Polecam intensywnie regenerujący zabieg z użyciem rozgrzanej płynnej parafiny zawierającej dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Ujędrnia, głęboko nawilża i odżywia skórę dłoni oraz pielęgnuje paznokcie. Ciepły okład poprawia ukrwienie i powoduje, że macierz paznokcia szybciej dostarcza składniki odżywcze.
        Żaneta Cieślicka
        Stylistka paznokci
        tel. 794 431 044

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego